5 Adımda Eski Sevgiliden İntikam Almak!

0
140
Eski sevgilinizden size yaşattıkları için nefret mi ediyorsunuz? Bir intikamı hak etti demek ki!
Birlikte pek çok güzel şey yaşadığınız, hayaller kurduğunuz, koşulsuz inandığınız, uğruna türlü fedakarlıklar yaptığınız biri canınızı acıttığında buna kayıtsız kalmak mümkün değilmiş gibi gelir. Eski sevgiliniz pek çok farklı şekilde kalbinizi kırmış olabilir; zamanızı çalmış, sizi aldatmış ya da verdiği hiçbir sözü tutmamış olabilir... Peki, içinizdeki nefreti soğutmak için muhteşem bir intikam planımız olduğunu söylesek?
İşte eski sevgilinizden intikam almak için en iyi yöntem!

1. Adım: Kabullenin!

Gerçek bir intikam almak istiyorsanız, ona dair herhangi bir beklentinizin olmaması lazım artık. Ayrılığı kabullenin, onunla bir daha asla bir arada olamayacağınız gerçeğini kabullenin. Dahası, onunla bir daha asla bir arada olmayı düşlemeyin. Unutmayın sizi kırdı, eline geçen ilk fırsatta bunu tekrar yapmayacağının hiçbir garantisi yok.

2. Adım: Yola devam!

Asla ama asla yalvarmayın. Zaman içerisinde "Ben bu hatayı affedebilirim aslında" diye düşünmeye başladığınız an kendinize kimsenin veremeyeceği zararları vermiş olacaksınız. O sizin için en iyisi olmadığını kanıtladı. Ondan önceki hayatınıza dönün, sanki o hiç olmamış gibi yaşayın. Hala onu düşünüyor olsanız dahi, bunu onun bilmesine müsade etmeyin. Hala bu denli düşünülmeyi hak etmiyor zira.

3. Adım: Gülümseyin!

Üzüldüğünüzü düşünmesine izin vermeyin. Sosyal medya paylaşımlarınıza özellikle dikkat edin. Arkadaşlarınızla zaman geçirin, eğlenin ve atlatın! Biten ilişkinin yasını tutmak için zamana ihtiyacınız olduğunu biliyor ve size inanın hak veriyoruz. Tek yapmanız gereken bunu göz önünde yaşamamak. Kendini bu denli değerli hissetmesini ister miydiniz? Biz istemezdik!

4. Adım: Yoğunlaşın!

Artık hayatınızda o yok. Ama her başarınız ya da her mutluluğunuzdan haberdar olacağından şüpheniz olmasın. Birinden alınabilecek en iyi intikam başarılı ve mutlu olabilmektir! Bırakın sizi kaybettiği için o üzülsün.

5. Adım: Şimdi sizin sıranız!

İntikam almak denince aklınıza illa birine kötülük yapmak gelmesin. O tarz eylemler genelde kendinize yakışmayan hareketlerden oluşur ve pişmanlıkla sonuçlanır. Birinden gerçek bir intikam almak istiyorsanız, yüreğine sonsuz bir "keşke" ekebilmelisiniz. Sizin onu çabucak atlatmanız, hayatınıza yoğunlaşıp daha güzel, daha başarılı, daha mutlu bir şekilde devam edebilmeniz ve bunları başarabilen birinin yokluğundan daha büyük bir intikam düşünemiyoruz biz. Bırakın kazandım zannetsin:)

Emoji ile tepki ver!

GÜZEL
ÜZGÜN
KOMİK
AMAN ALLAHIM
O NE LAN
VAYY

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz