Bu kışın en trend 5 oje rengi

0
97

Kışın renkleri tırnaklarınız ile buluşsun istemez misiniz?

Kışın tüm renklerini tırnaklarınızda da hissetmek istiyorsanız yazın renkleri olan canlı ve parlak renklerden biraz uzak durmalısınız. Onun yerine kışın doğada oluşan renklere göz gezdirerek kendinize oje rengi seçimi konusunda ipuçları yakalayabilirsiniz.

İşte size bu kışın en favori oje renklerinden beş tanesi…

French manikür hayatımıza beyaz hali ile girdi. Ama son yıllarda bu akımın birçok çeşidi ve hatta tasarım denebilecek kadar güzel modelleri ve renkleri çıktı. Sizde bu desenli ve renkli french manikür ile tırnaklarınızda farklılık yaratabilirsiniz. Nude renkler ile birlikte kırmızı ve sarılar, yeşiller kullanabilirsiniz.

Mat ojeler ise bu kış yine birbirinden farklı renk çeşitleri ile yeniden hayatımızda. Eskiden sadece kırmızı, siyah renklerde olan mat ojeler şimdi normal oje renklerinde de bulunuyor. Sizde kışın en trend rengi olan yeşil, kahverengi, toprak tonlarını kış boyu tırnaklarınızda deneyebilirsiniz.

Rastgele sürülmüş birbirinden çeşitli oje renklerini bir arada kullanmak da bu senenin en trend oje akımlarından biri. Sizde dilediğiniz renkleri tırnaklarınızı dilediğiniz gibi sürüp bambaşka bir şekilde görünebilirsiniz. Arada sırada da olsa çılgınlıklar iyidir.

Her parmak farklı renk oje trendini de bu kışa renk getirmek isteyenler tercih edebilir. Kışın soğuk ve iç kapatan havasını biraz olsun yaza çevirmek için size farklı renkleri her bir tırnağınızda farklı kullanarak rengarenk ellere kavuşabilirsiniz.

Dore ve gold şerit bantlarda tırnaklarınızda kullanabileceğiniz aksesuarlar arasında. Sıradan düz renk ojelerde sıkıldıysanız istediğiniz renk ojenin üzerine gold veya dore ince bant şeritlerden uygulayabilirsiniz.

Emoji ile tepki ver!

GÜZEL
ÜZGÜN
KOMİK
AMAN ALLAHIM
O NE LAN
VAYY

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz