Eşine gözdağı verdi

0
7

Eşine, “Elime bilişim suçlarından bir belge geldi. Vay vay vay… Şimdi yandın sen dilenci!” diye seslendi.

Son olarak Murat Öncel, eşinin kendisini ölümle tehdit ettiğini belirterek savcılığa suç duyurusunda bulunmuş, Şahnaz Çakıralp hakkında 4 yıla kadar hapis istemiyle dava açılmıştı.
Bu olayın ardından Çakıralp, eşine twitter’dan gözdağı verdi. Çakıralp, Öncel’e “Elime bilişim suçlarından bir belge geldi. Vay vay vay… Şimdi yandın sen dilenci!” diye seslendi.
‘Hayatı çamur içinde’
Boşanma olayıyla birlikte yaşanan olayların kendisi için tecrübe olduğunu söyleyen Çakıralp, “Bu olay bana çok şey kazandırdı. Finali bekliyorum. Allah’tan hırsla hareket etmiyorum. Öyle olsaydı şimdiye kadar başka şeyler olmuştu. Hayatı çamurun içinde geçen biri böyle bir olaydan tabii ki temiz çıkamayacak. Bazı insanlar pisliklerin ortaya çıkmasında kanal görevi görür. Ben görevimi tamamlamak üzereyim. Bu olay sayesinde çok güzel şeyler de deneyimledim. Aklımda güzel olanları kalacak” yorumunu yaptı.
Öncel ise kanlı bıçaklı olduğu eşinin ne belgesinden bahsettiğini bilmediğini söyledi ve “Bunlar boş sözler, ben hukuk savaşımdan vazgeçmeyeceğim, beni ölümle tehdit etti” dedi. Öncel, eşinin kendisine “dilenci” demesine de hiçbir anlam veremediğini ifade etti

Emoji ile tepki ver!

GÜZEL
ÜZGÜN
KOMİK
AMAN ALLAHIM
O NE LAN
VAYY

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz